YGPS: Dynamo se ve středu rozehřeje, Cryptova působí nejistě

  • 23. 05. 2023 21:40
Zdroj titulní fotografie: Twitter @YGamesSlovakia

Středa ve znamení uzavření kapitoly s podtextem osmifinálových duelů. Probojují se zbývající dva domácí reprezentanti do čtvrtfinálových utkání?

Dynamo Eclot vs NaVi Junior

(17:00)

Poslední den čtvrtfinálových zápasů přináší úvod až na 17. hodinu odpolední. Jeden z tuzemských favoritů, tým Dynamo Eclot, čeká střet s akademickým týmem NaVi Junior, kteří dosud svými výkony příliš nepřesvedčili a dali by se považovat za nejslabší tým talentů v turnaji. Bude to pro Dynamo Eclot pouze rozehřívačka před náročnějšími souboji?

Dynamo šlapající na paty domácím SINNERS dostali pozvánku přímo do PLAY-OFF bez nutnosti předchozí kvalifikace. Papírově by měl souboj s talenty z NaVi Junior být jednoznačně bezproblémový, a to jak díky skvělé formě Dynamo Eclot, kteří šplhají světovým žebříčkem HLTV o sto šest a drží si aktuálně 73. příčku, tak i kvůli de facto těšnému postupu NaVi Junior v rámci "poslední šance", kde v souboji nad B8 nevypadali příliš přesvedčivě.

Výstřižek.PNG

Obecné výkony týmu za poslední 3 měsíce Source: HLTV

Výstřižek.PNG

Výkony týmu na jednotlivých mapách za poslední 3 měsíce Source: HLTV
Cryptova vs Singularity

(20:00)

Celé to uzavře zápas nesoucí se v duchu překvapení a nejistoty. Ostravskému mankčaft Cryptovy se pokusí skřížit cesty polská soupiska Singularity obsazující aktuálně 140. příčku světového žebříčku HLTV.

Nikdo příliš neočákaval, že by Cryptova kompletně ovládla svou skupinu a postoupila do osmifinále z prvního místa. Nicméně, na straně druhé překvapilo relativně nečekané vítězství týmu Singularity nad B8, což ve výsledku vytváří pomyslný otazník nad průběhem zítřejšího zápasu.

Tým Singularity momentálně nevykazuje příznivou formu, což dokládají čtyři po sobě jdoucí porážky v ESEA Advanced. Podobného trendu se však nejen na světové scéně drží i tým Cryptova, a tak v souboji mezi těmito týmy budou spíše rozhodovat výkony individuálního rázu.

Výstřižek.PNG

Obecné výkony týmu za poslední 3 měsíce Source: HLTV

Výstřižek.PNG

Výkony týmu na jednotlivých mapách za poslední 3 měsíce Source: HLTV

Středeční osmifinálové duely živě

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.