YSKM vládne LPL, jak si vedou jeho Invictus Gaming?

  • 15. 02. 2023 13:45

You Should Know Me, tak zní celý nick toplanera Invictus Gaming, který se pomalu, ale jistě stává nejen nejznámějším hongkongským toplanerem a nejlepším nováčkem letošního roku. Caedrel ho dokonce na streamu navzal druhým TheShyem. To sedí jeho chováním, ale i tím, že právě TheShy s IG vyhrál světový šampionát. Teď je řada na YSKM.

YSKM má s Invictus Gaming pouze dvě porážky v letošním roce. Poprvé padli s týmem TT, ve kterém se můžeme setkat se známými jmény, jako je například huanfeng nebo ucal. Druhá porážka pro IG už byla více osobní, potkali totiž dva své bývalé hráče, dva hráče, kteří vyhráli s IG světový šampionát.

Zápas s Top Esports byl setkáním "starých" IG proti novým IG, na jedné straně se objevil JackeyLove a Rookie, proti nim stála sestava YSKM, gideon, Dove, Ahn a Wink. Top Esports si dokráčeli pro vítězství 2-1 a posunuli se tak na první místo celé LPL.

Jeden z dvojice EDG a JDG dnes dorovná skóre 5-1, které mají Top Esports. Oba týmy čeká souboj o první místo už za několik minut. Na opačné straně tabulky se trápí FPX a RNG, kterým se podařilo zvítězit celkem pouze třikrát. RNG mají výhry dvě, FPX pak pouze jednu.

Koho sledovat?

Mezi toplanery lze doporučit na sledování hned trojici hráčů, 369 je konzistentní a lze se spolehnout na to, že odvede vždy dobrou práci. K němu rozhodně stojí za sledování dvojice TheShy a YSKM, i přes to, že The Shy občas předvede výkon hodný bronzové divize, tak před jeho zápasem si můžete být jistí tím, že se pobavíte.

V jungli je pak dvojice jasná, Karsa a Aki jsou tahouny svých týmů a právě na nich stojí úspěch či neúspěch Weibo Gaming a OMG. Aki se stal nejlepším hráčem hry hned ve čtyřech ze šesti výher svého týmu, Karsa to dokázal v pěti ze sedmi a je tak první z celé ligy.

Na prvním místě v počtu MVP Karsu doplňuje midlaner Scout, který aktuálně obléká dres týmu LNG Esports. Od Scouta už se ale dobrý výkony očekávají. Korejského midlanera tak v našem výběru koho sledovat doplní dvojice Strive a FoFo, kteří zatím zvládají držet krok a i přehrávat známější jména.

Z Botlanerů je dvojice, kterou lze sledovat jasná, Ruler a JackeyLove, to už šlo ale odhadnout před začátkem splitu. Před Ahnem nebyla velká očekávání a on zatím předvádí fantastické výkony. Konkurenci mu dělá i Hope, kterého se před splitem zbavili JD Gaming.

Na supportech je k bidění hodně různých stylů hry od SwordArtovy Caitlyn po Winkova Blitzcranka. A je to právě Wink, který si rozhodně zaslouží vaší pozornost, protože je to právě on a YSKM, kteří vedou IG směrem k Play-offs.

Zdroj úvodního obrázku: LPL Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.