Pilotní 0. sezóna TITANS CROWN Valorant ligy přichází!

  • 14. 07. 2023 11:45

Na československé scéně to za poslední dobu žije, a to nejen ve formě divokého přestupového období v rámci letní pauzy. Ukázkovým příkladem je i příchod premiérové sezóny TITANS CROWN Valorant ligy, která potěší nejednoho Valorant hráče.

Tisková zpráva organizátora:

"S potěšením oznamujeme zahájení 0. sezóny TITANS CROWN CZ/SK Valorant ligy, která otevírá dveře pro týmy a mixy, jež si doposud nemohly vyzkoušet své síly v tuzemské lize. TC tak vyplňuje prostor, který tu od spuštění hry chyběl.

Úvodní kvalifikační zápasy odstartují již 14. července 2023 v 18:00 a pokračují v následujících dnech – 16., 20. a 23. července, vždy v 18:00. Z každé kvalifikace postupují dva týmy. Oficiální stream zápasů je naplánován až na začátek ligy a bude streamován na našem Twitch kanále. Liga bude rozdělena do tří hlavních částí.

Začínáme Play-In fází, která je rozdělena do tří skupin. Každá skupina má svůj vlastní hrací den s jedním BO3 zápasem týdně. Hracími dny jsou středa, čtvrtek a neděle. Hrací dny se budou střídat, aby žádný tým nebyl nespravedlivě zvýhodněn. Skupiny A a B jsou tvořeny komunitními týmy z kvalifikací, zatímco Skupina C zahrnuje pozvané semiprofesionální týmy: ERKO Esports, FLY5, Uniza esports a Stopwatch eSports.

Liga se poté posouvá do hlavní fáze – Main stage. První dva týmy z každé skupiny postupují do Winners skupiny, zatímco zbývající dva týmy jdou do Losers skupiny. V této fázi se týmy utkají v jejich šestičlenných skupinách ve formátu BO1 double elim. – každý s každým 2x.

Následně nejlepší čtyři týmy z Winners skupiny a dva nejlepší týmy z Losers skupiny postupují do play-off fáze. Zde se týmy setkávají v klasickém turnajovém systému, který zahrnuje také Losers bracket. Toto je fáze, kde se konečně rozhodne o vítězi ligy.

S nadšením očekáváme vaši účast ve Valorant TITANS CROWN lize, a těšíme se na nová rivalství, inspirativní příběhy a příležitost sledovat, jak hráči začínají svou cestu k profesionálnímu gamingu.

Pro další informace sledujte naše sociální sítě a Discord. Děkujeme za vaši dosavadní podporu a věříme, že se blýská na lepší časy!"

Veškeré zápasy s vyjímkou těch kvalifikačních živě:

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.