Změny v Cloud9 budou pravděpodobně brzy dokonány

  • 03. 01. 2023 23:55

Ke konci roku 2022 se staronová organizace Cloud9 začala snažit ve své sestavě provést nemalé změny, kdy hledala angažmá za Timofeje "interz" Yakushina. Dle spekulací je však dokonáno! Na IEM Katowice 2022 by měl Cloud9 nastoupit s obměnou ve znamení kazašského hráče Timura "⁠buster⁠" Tulepava, hlásí HLTV, který danou spekulaci komentuje jako potvrzenou z více zdrojů.

Dle zdrojů právě bývalý člen Outsiders, buster, patří od začátku mezi největší kandidáty, ale zvažovalo se prý několik dalších hráčů. V úvahu připadal například Igor "Forester" Bezotecheskiy nebo Sanjar "SANJI" Kuliev. Timura "⁠buster⁠" Tulepa je však stále pod smlouvou na laviččce týmu Virtus.pro a spekuluje se, že je pohou otázkou času, než se tak brzy změní.

Interz v dresu ještě tehdejšího Gambitu Source: Liquipedia

Počítá se, že by z hlediska statistik mělo jít o relativně solidní upgrade týmu jako takového. Pokud však nebudeme brát v potaz čísla, je nutné zmínit, že interz, jako in-game support role, měl v týmu poměrně důležitý podíl v podpoře svých spoluhráčů a právě čísla jsou u této role až na uplně posledním místě. Pokud by buster zapadl, novoročnímu vstupu světové dvojky na scénu by to ve svém angažmá rozhodně jen prospělo.

Kdyby se změna potvrdila, sestava Cloud9 by pak vypadala následovně:

Vladislav "⁠nafany⁠" Gorshkov
Dmitry "⁠sh1ro⁠" Sokolov
Sergey "⁠Ax1Le⁠" Rykhtorov
Abay "⁠HObbit⁠" Khasenov
Timur "⁠buster⁠" Tulepov

Konstantin "⁠groove⁠" Pikiner (coach)

Zdroj titulní fotografie: Esportschimp

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.