Zombie mód v CS2? Operace Rotten Flash vyvolala v komunitě rozruch

  • 20. 04. 2024 13:00
Zdroj titulní fotografie: X

Komunita CS nadšeně reagovala na fanoušovský koncept nazvaný „Operation Rotten Flesh“, který přináší temný a vzrušující nádech zombie tématiky. Díky pečlivě propracovanému uměleckému dílu zobrazujícímu hordu nemrtvých a CT připravených na bitvu je rozruch nepopiratelný.

Umělec sumomafia představil operaci „Rotten Flesh“ s vizí poutavých zombie misí a potenciálně stálého kooperativního herního režimu podobného oblíbeným zombíkům Treyarch. Tento koncept se dokonale shoduje s přáním Ludwiga „Anomaly“ Lagerstedta na vydání oficiální zombie mapy, a s přesvědčením skincreatora Epidemic, že takový přídavek by mohl zdvojnásobit hráčskou základnu.

Myšlenka zkombinovat hardcore taktickou hratelnost hry Counter-Strike s žánrem zombie představuje nespočet zajímavých možností. Nejenže by nabídla nový způsob, jak grindovat nepolapitelné diamantové mince, ale také slibuje oživení herního zážitku pro veterány i nováčky.

Reakce komunity na tuto navrhovanou operaci je veskrze pozitivní. Hráči již sní o tom, že se tato operace stane základním prvkem, a představují si, jak by stálý zombie režim proměnil hraní Counter-Strike. A vzhledem ke značné podpoře komunity je naděje, že by se vývojáři mohli tímto projektem, který vznikl na popud fanoušků, inspirovat.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.