Ady: Po Winter splitu jsme si stěžovali na trenéra

  • 08. 01. 2023 14:10

Dnes vyšel na kanálu Riftczech rozhovor s bývalým midlanerem Sampi Adym, ten se rozpovídal o situaci okolo Marca, ale i o důvodech proč jeho spoluhráči odešli z organizace. Přidal i informace o tom, jak se musel v rychlosti rozhodnout o své budoucnosti pro letošní rok.

Ady v rozhovoru hodně mluvil o minulých splitech a své kariéře než se dostalo na otázku ohledně posledního Off-seasonu, ve kterém o i jeho bývalí spoluhráčí opustili Sampi.

Ady: "Pro mě to bylo ze začátku takový, že jsem prostě chtěl zůstat a všichni taky, abychom si zahráli tu první ligu a tak" Kromě toho ještě Ady zmínil, že jim Sampi dovolili si dát LFT posty, ale on žádnou nabídku nedostal, tak byl definitivně smířen s tím, že v týmu zůstane.

Se stoprocentní jistoutou odchodu byli po Winter splitu pouze dva hráči, těmi byli Marco a Baumeef. Midlaner to konstatoval takto: "Marco dostal kick no, u Baumeefa jsme říkali už po Relegations, že do té první ligy to prostě není ono"

Dvojice, která tak s Adym zbývala byli Onlyx a BrokenSword, ti podle Adama odešli sami, kvůli tomu, že při Tryoutech už se vědělo koho trenér chce. Dále pak mluvil i o hlavním důvodu: "My jsme po tom Winter splitu stěžovali na trenéra, že bychom potřebovali někoho, kdo nás tu hru víc naučí."

K promluvě ohledně trenéra přidal i informaci o tom, že manažer League of Legends sekce Sampi neustále změnu trenéra oddaloval a když došlo na řadu, tak Sampi řekli, že ten trenér, kterého si hráči přejí, si žádá moc peněz a organizace nechce přeplácet trenéra.

Změna trenéra nepřišla a tak podle slov Adyho nechtěli zůstat ostatní hráči. Pak přešla řec i na Marcův odchod, který podle bývalého midlanera Sampi nebyl zapříčiněn Marcovým dramatem na Twitteru, jak to prezentovali Sampi.

Situace okolo Marca se Sampi hodila, Ady zmínil, že už během spring splitu v jejich týmu suboval Vizi a na Kikrovi bylo vidět, že chce spíše Viziho než Marca. Celý rozhovor si můžete pustit zde.

Zdroj: RIFTCZECH

Zdroj úvodního obrázku: Sampi

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.