AKTUÁLNĚ: Sampi s příčkou TOP47 jako nejlepší domácí tým na světovém žebříčku!

  • 27. 06. 2023 14:00
Zdroj titulní fotografie: Sazka Esport

Zatímco Sampi.Tipsport stále oficiálně nenachází náhradu za odchozího snipera Dominika "blogg1s" Janitu, lámou na světovém žebříčku HLTV rekordy, a to bez odehrání jediného zápasu během letní pauzy.

Sampi.Tipsport zakončili období před začátkem letní pauzy v realitivně dobré formě. Během posledních tří měsíců dosáhli celkové výherní úspěšnosti 69,2%, včetně umocňujícího úspěchu ve formě šestinásobného zářezu jdoucího bezprostředně po sobě. Bohužel se jim o jedinou příčku za toto období nepodařilo dosáhnout TOP50 nejlepších týmů světa.

Stačilo jen 2 týdny vyčkat. Změny na žebříčku u nejbližších konkurentů byly za poslední dobu většího rázu, a tak se Sampi v současnosti posunuli až na na 47. příčku. Tímto se aktuálně dostávají do popředí před týmy jako jsou SINNERS či Dynamo Eclot. Zároveň se tak stávají celkově již pátým tuzemským týmem, který v historii domácí scény tuto příčku pokořil.

Při poslední aktualizaci EPLAYER žebříčku se tým Sampi.Tipsport umístil na 3. příčce. Bude tedy rozhodně zajímavé při červencové aktualizaci sledovat, jaký vliv budou mít tyto změny na pořadí týmů.

Vývoj Sampi.Tisport na světovém žebříčku Source: HLTV.org

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.