Apeks má dle všeho podepsáno! Soupisku doplní talentovaný Makedonec

  • Ondřej Petruška
  • 26. 06. 2023 18:00
Zdroj titulní fotografie: ESL/Twitter @CacaNitooo

Podle nejnovějších informací, které uvedl portál HLTV.org, severomakedonský hráč Aleksandar "CacaNito" Kjulukoski by měl po skončení letní hráčské pauzi přestoupit k týmu Apeks, a zahrát si tak po boku Martina "STYKO" Styka. Nahradil by tak odchozího Justinas "jL" Lekaviciuse, který nedávno své angažmá vyhledal v organizaci Natus Vincere.

Dvaadvacetiletý hráč prorazil v týmu BLUEJAYS, kde hrál od roku 2021 do začátku letošního roku a bojoval spolu s týmem ve druhé evropské lize Counter-Strike. Během působení v severomakedonském celku dosáhl celkového průměru 1,16 dle ratingu HLTV, a měl velký podíl na tom, že se tým dostal až na 30. místo světového žebříčku.

CacaNito byl na předchozích přestupových trzích sledován týmy jako Endpoint a ENCE. Avšak přestup se nikdy neuskutečnil, protože tyto týmy se rozhodly upřednostnit již etablované hráče v nejvyšší soutěži, jako jsou Lotan "SpinX" Giladi či Guy "NertZ" Iluz.

Připojení Makedonce do Apeks by také znamenalo spojení s jeho bývalým spoluhráčem Damjanem "kyxsan" Stoilkovskim, který jako úspěšný in-game leader dokázal například dovést Apeks až do semifinále Majoru samotného.

Sestava Apeks bude pravděpodobně vypadat následovně:

Martin "⁠STYKO⁠" Styk
Joakim "⁠jkaem⁠" Myrbostad
Tim "⁠nawwk⁠" Jonasson
Damjan "⁠kyxsan⁠" Stoilkovski
Aleksandar "⁠CacaNito⁠" Kjulukoski

Jakub "⁠kuben⁠" Gurczynski (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.