Je před námi další velká LANka! Vyvrcholení Sazka eLEAGUE už tento týden!

  • 18. 10. 2021 20:15

Minule jsme psali o skončení základní části Sazka eLEAGUE. Od té doby se ale už odehrála obě čtvrtfinále a víme, kdo se s kým utká na samotné offline akci.

Mimo to, že nám Sazka oznámila, v jakém složení bude talent crew, víme také, který tým vyzve SINNERS nebo Entropiq Prague.

Entropiq Prague vs ENTERPRISE Esports

Semifinále #1
22.10.2021 - 10:00

V prvním zápase, který proběhne už v pátek v 10 hodin, se nám utkají rivalové posledních týdnu. Celky, které se proti sobě postavily ve finále COOL Ligy, na Mistrovství Slovenské republiky a dalších akcích. ENTERPRISE totiž v rozhodujícím duelu porazili Dark tigers 2:0 na mapy a opět vyzvou Entropiq Prague, nyní však v souboji o finále Sazky. Může se nám ve finále navíc opakovat scénář z 2. Splitu 2020, kde se EP do finále dostali společně se SINNERS. Ve svém zápase by měli být aktuálně za favority, vzhledem k tomu, že EIQ v posledních týdnech dost bojují s aktuální formou. Na druhou stranu, v souboji o takto velký prizepool by se mohli kousnout a začít soupeře dost kopat, takže nás rozhodně čeká zajímavý zápas!

Source: © Facebook/Entropiqteam
SINNERS vs eSuba

Semifinále #2
22.10.2021 - 14:00

Druhá dvojice semifinalistů nám kopíruje taktéž 2. Split 2020. SINNERS se tam s eSubou taktéž utkali a svůj souboj vyhráli. Do letošního semifinále se modrá krev dostala po vyhraném souboji se Sampi.Tipsport. Právě eSubáci zde rozhodně nejsou za favority. Asi všichni pasují do role favorita historicky nejlepší český tým, tedy SINNERS, kteří mají za poslední měsíc zkušenost z LANky, o které se leckomu ani nesnilo.

Po jejich cestě přes IEM Fall, která začínala hezky, ačkoli finální výsledek už tak potěšující nebyl, se rozhodně budou cítit rozehraně a připraveně. Na druhou stranu je to eSuba, která se vrátila před týdnem z MSR 2021 jako celkový vítěz, takže dávka adrenalinu bude další věcí, která jim společně s modrou krví koluje žilami. Sami hráči si uvědomují, že je před nimi neskutečně silný soupeř.

Dominik Blogg1s Janita se onehdá na svém streamu zaradoval, že by konečně nemuseli potkat SINNERS už v semifinále, tenhle zkušený sniper se ale trochu přepočítal. Na druhou stranu je tohle klání možné brát jako trénink na MČR, které nás čeká už za měsíc a kde by se tyto dva celky mohly utkat v playoff. Jak jsme viděli v předchozích soutěžích, eSuba je schopná Hříšníky potrápit, zda to ale bude tentokrát stačit na jejich přemožení, to se dozvíme až v pátek.

Vstupenky na akci a veškeré informace naleznete na tomhle webu!

Source: © Facebook/eSuba

Zdroj titulnej fotografie: Instagram/Sinners

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.