Konec! Český sniper ve svých 24 letech definitivně ukončuje svou profesionální kariéru

  • 10. 01. 2024 13:00
Zdroj titulní fotografie: X @capseNCSGO

Český střelec, Lukáš „capseN“ Koláčný, ohlašuje definitivní konec své profesionální kariéry. Tento mladý sniper, považovaný za jednoho z nejtalentovanějších na domácí herní scéně, se ve svých 24 letech rozhodl rozloučit s aktivním hraním. O svém rozhodnutí informoval včera večer fanoušky prostřednictvím sociální sítě X.

CapseN během své kariéry hrál za několik významných týmů, mezi něž patří jména jako Brute, Entropiq a Dynamo Eclot. V rámci naší redakce EPLAYER byl dokonce v roce 2020 a 2021 řazen na předních příčkách TOP15 hráčů naší scény. Minulý rok byl však náročný - po opuštění Dynama Eclot strávil nějaký čas bez týmu a později se spojil s ENTERPRISE. Přestože se pokusil vrátit se s novým týmem, výrazných úspěchů již nedosáhl.

Jeho rozhodnutí ukončit profesionální kariéru přichází v době, kdy je ohledně budoucnosti herní sekce ENTERPRISE určitá nejistota. CapseN však prohlásil, že se plánuje rozloučit formou videa, ve kterém bude vysvětlovat svá rozhodnutí a důvody za nimi. Navzdory tomu vyjádřil svou vděčnost a radost z toho, že mohl hrát na profesionální úrovni.

Současná soupiska ENTERPRISE:

Tomáš „system“ Zemko
Michal „leckr“ Kadlíček
Robert „manguss“ Kasper
Josef „MoriiSko“ Maurenc

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.