Návrat NEOFRAGA na českou scénu, posune DNE zpět na první místo?

  • 13. 09. 2023 22:30
Zdroj titulní fotografie: Dynamo Eclot

Po nedávném posazení Martina "Dytor" Handla na lavičku se vyskytly v éteru spekulace ohledně jeho nástupce, přičemž Adam "NEOFRAG" Zouhar patřil k těm nejšílenějším, avšak zároveň i k těm nejpravděpodobnějším.

Velký comeback se však stává realitou! Organizace Dynamo Eclot dnešním dnem oficiálně příjímá českou hvězdu Adama "NEOFRAG" Zouhara pod svá křídla.

Zouhar opustil Česko během června roku 2022, kdy přestoupil ze SINNERS do prestižní evropské organizace OG. Po roce v OG ho čekal přestup do týmu Into the Breach, a nyní se po kontroverzi v tomto britském celku vrací zpět do Česka.

NEOFRAG se tak vrací s více než ročními zkušenostmi ze zahraničních organizací, a příchází v ideální moment. Závěr Mistrovství České republiky (MČR) a s ním spojené i tradiční finále v Brně se pomalu ale jistě blíží, přičemž tým by rozhodně rád vyhrál. NEOFRAG má velkou chuť týmu k tomuto dopomoci, a vyhrát MČR celkově již potřetí jako jednotlivec zní určitě taktéž lákavě.

Adam "NEOFRAG" Zouhar o jeho návratu na domácí scénu:

"Dostal jsem nabídku od DNE, tak jsem si řekl, proč to nezkusit. Myslím, že je to výhra jak pro mě, tak pro Eclot."

"Aktuálně jsem nedostal žádný invite do zahraničních týmů a bylo by špatně, abych do konce roku byl pouze doma a nic nedělal."

"Ten rok v OG byl nejlepší v mém životě, a to jak osobním, tak kariérním. Naučil jsem se spoustu nových věcí, procestoval jsem svět, poznal jsem jiné kultury. Byl to skvělý rok a cením si toho, protože je mi jasné, že ne každý může mít štěstí něco takového zažít."

"Myslím si, že se SINNERS bude velká rivalita. Hodně je budu chtít porazit a porážet a myslím, že to bude pikantní i z druhé strany. Těším se na to a doufám, že se na LANce brzy potkáme."

"Chtěl bych vyhrát potřetí MČR a co nejvíce klukům v týmu pomoci. A osobní cíl je se opět ukázat."

K opětovné spolupráci s NEOFRAGem se vyjádřil CEO organizace DNE, Martin Novotný:

"Neo za nás před šesti lety chvíli hrál, takže jsme se vlastně oba potkali už v počátcích našich kariér. Když jsme se potkali nyní, již při prvním setkání bylo poznat, jak se obrovsky posunul nejen po herní, ale i po lidské stránce. Z toho obnoveného setkání mám velkou radost. Věřím, že spolupráce bude vzájemně prospěšná a dosáhneme společně co nejlepších výsledků."

Týmový manažer Jiří Plevka o rozhodnutí organizace:

"Potřebovali jsme vnést do týmu novou energii, která nám v posledních zápasech chyběla. Příchod Adama byl pro nás logickou volbou, jelikož zná dobře česko-slovenské prostředí, a také nabral cenné zkušenosti v zahraničí. Jsme rádi, že bude hájit naše barvy a uvidíme ho znovu na serveru."

Dytor bude dle všeho za tým hrát i nadále, avšak pouze v jejich aktuálním účinkování v rámci ESEA Advanced Season 46. Přesný termín, kdy se NEOFRAG poprvé objeví v barvách Dynamo Eclot, zatím není znám, ale rozhodně to bude stát za to. Dopomůže prestižní české organizaci posunout se zpět z aktuálně třetího místa (dle EPLAYER rankingu) na vrchol samotný?

Sestava Dynama Eclot bude nyní vystupovat v následujícím složení:

Filip "⁠K1-FiDa⁠" Dvořák
Vít "⁠nbqq⁠" Pohlot
Vojtěch "⁠Valencio⁠" Mydlář
Guy "⁠anarkez⁠" Trachtman
Adam "⁠NEOFRAG⁠" Zouhar

Pavel "⁠replay⁠" Vaněk (trenér)

Martin "⁠Dytor⁠" Handl (na lavičce)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.