Obměna EG dokonána! Má americká scéna konečně šanci konkurovat?

  • 26. 06. 2023 09:55
Zdroj titulní fotografie: Twitter @EGCSGO

Americká scéna a jejich týmy za poslední dobu příliš úspěchy nesbírají. Zatímco Team Liquid se začal soustředit spíše na vyhledávání angažmá v Evropě, Evil Geniuses představují své revoluční změny na soupisce, razantnějšího rázu.

Evil Geniuses oficiálně přidávají do svého hlavního kádru pět bývalých členů týmu EG Black, a to Jadana "HexT" Postmu, Colbyho "Walco" Walshe, Paytyna "junior" Johnsona a Jeorgea "Jeorge" Endicotta. Tommy "Axed" Ryan bude působit jako trenér týmu a William "RUSH" Wierzba bude náhradníkem. Vincent "Brehze" Cayonte, Jerric "wiz" Jiang, Ismail "refrezh" Ali a Sanzhar "neaLaN" Iskhakov teď budou hledat své možnosti mimo organizaci.

Evil Geniuses původně chtěli získat několik mezinárodních hráčů, jako je Aleksandr "zorte" Zagodyrenko, Audric "JACKZ" Jug či Denis "electroNic" Sharipov. Nicméně tato jednání ztroskotala a místo toho se rozhodli povýšit svůj akademický kádr. Připravují se tak na podzimní sezonu a vydání Counter-Strike 2, které se očekává na konci léta.

Tato nová sestava Evil Geniuses dle všeho postrádá zkušenosti na nejvyšší úrovni. Kvintet absolvoval pouze dva LAN turnaje během svého působení v organizaci, a to včetně ESL Challenger Melbourne v dubnu, kde skončili na posledním místě.

Jelikož se Evil Geniuses stali partnery s BLAST a s ESL, nový tým bude nyní dostávat pozvánky na turnaje těchto organizátorů, a to včetně BLAST Premier Spring Groups a ESL Pro League Season 18. Účast na těchto soutěžích představuje významný posun vpřed ve srovnání s jejich dosavadními převážně domácími turnaji v Severní Americe. Nicméně, s ohledem na novou sestavu týmu a nedostatek zkušeností na nejvyšší úrovni, není jisté, jak si tým v těchto soutěžích povede.

Soupiska hlavní sekce Evil Genuises vypadá teď následovně:

Timothy "⁠autimatic⁠" Ta
Paytyn "⁠junior⁠" Johnson
Jeorge "⁠Jeorge⁠" Endicott
Colby "⁠Walco⁠" Walsh
Jadan "⁠HexT⁠" Postma

Tommy "⁠Axed⁠" Ryan (trenér)

William "⁠RUSH⁠" Wierzba (náhradník)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.