Sampi bere na Tipsport CS Praha II bronz! Dynamo se ve finále utká se SINNERS

  • 15. 10. 2023 16:00
Zdroj titulní fotografie: EPLAYER / Ondřej Petruška

První česká akce v novodobém Counter-Strike 2, Tipsport CS Praha II, pomalu ale jistě finišuje. Nedělní vyvrcholení počínaje finále lower bracketu, tedy bitvy Sampi.Tipsport a Dynama Eclot o třetí místo, brzy završí grandfinále, kde se rozhodne, kdo si odnese prizemoney ve výši 250 000 korun.

Dynamo Eclot 2:0 Sampi.Tipsport

(Inferno 16:14, Anubis 13:0)

Volba map započala obdobně, jako jsme mohli vidět již v pátek, a to sice pouze s rozdílem mapy Ancient namísto mapy Overpass co se Decider mapy týče.

Úvodní mapa Anubis započala relativně solidním rozjezdem týmu Sampi.Tipsport, kdy si dokázali vybojovat vedení ve formě 5 kol. Dynamo Eclot se však i přes svůj slabší start dokázali vzpamatovat a dotáhli zápas opět až do samotného prodloužení, kde i nakonec v těsném výsledku 16:14 zvítězili.

Přesun na druhou mapu, Anubis, dopadl pro tým Sampi.Tipsport tragicky. Po neúspěchu na první mapě se nedokázali vzpamatovat a nepovedlo se jim proti úchvátnému výkonu Dynama Eclot uhrát jediné kolo. Dynamo Eclot tak postupuje až do samotného finále, kde na ně čeká tým SINNERS. Obhájí Dynamo Eclot své vítězství i tentokrát?

IMG_20231015_154328420.jpg

Tým Sampi.Tipsport po prohře proti Dynamu Eclot Source: EPLAYER / Filip Antoni

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.