Shox po neúspěchu projektu s vyhlídkou na Major hlásí červenou!

  • 18. 05. 2023 15:00
Zdroj titulní fotografie: BLIX.gg

Projekt Nakama, o kterém jsme váš již dříve informovali dávno před začátkem Pařížského Majoru, závěrečnými slovy Richarda "shox" Papillona padá a jeho zakladatel tímto z projektu oficiálně odchází.

Shox oznamuje svůj "odchod z Nakamy", projektu, v němž sestavoval mladé francouzské hráče, a krátce se spojil i s Edouardem "SmithZz" Dubourdeauxem v naději, že se tým úspěšně kvalifikuje na aktuálně probíhající BLAST.tv Paris Major.

S odhodlanou myšlenkou však přichází bohužel krutá realita v duchu neúspěchu. Nakama se skrz otevřenou kvalifikaci na RMR nedokázala probojovat a s omezenými úspěchy v online turnajích se od svého založení v lednu nedokázala nijak příliš prosadit.

Jádro týmu by však mělo prozatím nadále soutěžit pod stávajícím názvem a bude využívat svůj nynější slot v ESEA Advanced.

Shoxovo srdcervoucí prohlášení

S těžkým srdcem dnes oznamuji, že odcházím z Nakamy. Od začátku ledna jsem totiž projektu věnoval tělo i duši, aby byl efektivní, atraktivní a představoval zdroj budoucnosti pro nejmladší hráče.

Toto rozhodnutí nebylo snadné, ale pro mou budoucnost bylo nezbytné. Od začátku roku jsem vše odložil stranou, aby tento projekt fungoval. Bohužel dnes být otcem, kromě finančního aspektu, vyžaduje řízení všeho, co je třeba zvládnout, spoustu energie a času, takže jsem se rozhodl soustředit se na svou roli hráče. Doufám, že veškerá odvedená práce jim v budoucnu pomůže a umožní jim stát se lepšími a plnohodnotnými hráči.

Touha hrát CS a být konkurenceschopný se nezměnila, jsem velmi nadšený z vydání CS2 a nemohu se dočkat, až najdu tým, který mi umožní žít ze své vášně i nadále.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.