Slíbené šachy v eSubě pokračují! Přichází nová young sestava

  • 03. 05. 2023 20:20
Zdroj titulní fotografie: Facebook @eSuba.eu

Není to tak dlouho, co byla eSuba z existenčních důvodu nucena udělat ve svém fungování a působení radikálnější změny a rozloučit se jak se soupiskou hlavní sekce, tak i následně s některými hráči, kteří ji následně i vystřídali.

Organizace dnešním představuje svůj nový akademický tým "youngsters", kdy bere pod svá křídla dosavadní soupisku avizovanou i na našem portálu pod názvem At least we tried. Sestava nyní bude reprezentovat eSubu i v nově oznámeném projektu Rising Academy League, kde už měla tu čest porazit Dynamo Eclot Thunders, 16:9.

Přichází tak jeden z prvních slíbených kroků, které organizace v předchozích týdnech avizovala se slovy: "Přichází první z několika plánovaných kroků, které jsme si na začátku roku vytyčili pro zajištění udržitelného rozvoje".

Prvotní slova kapitána nové sekce

Náš tím má viacej cieľov či sú to tie krátkodobé ako napríklad byť main sekciou alebo dlhodobé čo sa už mňa moc netýka, ale tak určite pre chlapcov mať csko ako živobytie. Pre tusiho je to taky reštart kariéry, zatiaľ čo ostatný hráči ešte nemali tu príležitosť sa tak ukázať. Dúfam, že sa mi podarí im pomôcť naštartovať kariéru správnym smerom, predsa len sú veľmi mladý a je to len na nich. Samozrejme si uvedomujeme, že to nebude prechádzka ružovou záhradou no dáme do toho všetko v rámci možností a ak už nebudem chlapcov stíhať tak sa rád presuniem aj na pozícii trénera. V poslednej rade treba poďakovať eSube za jednanie a bootcamp, ktorý sme už stihli absolvovať a tak isto dúfam, že dlhoročný fanúšikovia esuby budú fandiť aj nám.

profilovka3.png

Tomáš "teCkoO" Koširer, kapitán nové youngsters sekce Source: eSuba

Sestava akademie eSuby bude vystupovat v následovném složení:

Jaroslav "OTHANN" Dragoun
Luboš "Tusi" Tusjak
Tomáš "teCkoO" Koširer
David "spazeONE" Varga
Matyáš "MATYZ" Dankovský

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.