Spekulace se potvrzuje! STYKO vítá v Apeks nového spoluhráče

  • 01. 07. 2023 19:00
Zdroj titulní fotografie: Apeks.gg

Jak již bylo naznačeno, tak se i stává realitou. Po odchodu Justinase "jL⁠" Lekaviciuse do zbrusu nové soupisky NAVI přichází oficiální nahráda, a to ve formě talentovaného Makedonce - Aleksandara "CacaNito⁠" Kjulukoskiho. Dle všeho by se v praxi mělo jednat o skvělou alternativu, avšak praxe a čas ukáže své. Co však už teď lze s jistotou říct, že organizace jeho přítomnost víta nadmíru a věří, že dosáhne ještě lepších kompetetivních výsledků, než dosud.

Vyjádření vedení organizace ohledně příchodu talentovaného Makedonce:

Aleksandara jsme již delší dobu bedlivě sledovali a po přestupu Justinase do NAVI se naskytla ideální příležitost k jeho získání. Pevně věříme v Aleksandrovy schopnosti a jsme přesvědčeni, že se do našeho týmu dobře začlení.

Pocity trenéra Jakuba "kuben⁠" Gurczynse ohledně změn na soupisce:

Alexandar byl v našem hledáčku již delší dobu. Před několika měsíci jsme se dohodli, že pokud se naskytne příležitost, Apeks se ho pokusí okamžitě získat. Za tu dobu jsem slyšel mnoho pozitivních názorů na jeho talent. Justinas byl ve svých rolích skvělým hráčem, avšak jsem přesvědčen, že "CacaNito" dosáhne tohoto levelu snadno a časem se ještě zlepší.

Uvodní energická slova Aleksandara "CacaNito⁠" Kjulukoskiho:

Jsem vděčný za tu neuvěřitelnou šanci být součástí tohoto týmu a mít možnost společně změnit hru. Po několika vážných tahanicích s různými týmy jsem se nakonec rozhodl přidat se k Apeks. Panuje tu prostě úžasná atmosféra - dobří lidé, transparentnost a spousta tvrdé práce, která se dokonale shoduje s mými cíli. Ta největší výhra je, že budu hrát znovu s "kyxsanem"! Jsem připraven do toho skočit a začít tvořit kouzla s těmito úžasnými lidmi.

Na jejich premiérové vystoupení se budeme moci těšit už 26. července na největším letním eventu, IEM Kolín nad Rýnem 2023.

Soupiska Apeks vypadá aktuálně následovně:

Martin "⁠STYKO⁠" Styk
Joakim "⁠jkaem⁠" Myrbostad
Tim "⁠nawwk⁠" Jonasson
Damjan "⁠kyxsan⁠" Stoilkovski
Aleksandar "⁠CacaNito⁠" Kjulukoski

Jakub "⁠kuben⁠" Gurczynski (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.